Titles you rated
Poker FaceRated ★ 4.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
Kamen Rider OOORated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0