Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0