Series
Ratings
62
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.0
JumongRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0