Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5- 신인감독 김연경Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
- 신들린 연애Rated ★ 3.0
- 신들린 연애Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0