Movies
Ratings
445
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
YouthRated ★ 3.5
MustangRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
The TruthRated ★ 4.0
Being GoodRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
CustodyRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0