Series
Ratings
194
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
Clean With Passion For NowRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 1.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5