Titles you rated
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 3.0
Star Wars: Tales of the UnderworldRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Halo Season 2Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 3.0
Halo Season 1Rated ★ 3.0
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 6Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.5