Movies
Ratings
377
ChallengersRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
In the AislesRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0