Series
Ratings
37
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0