Titles you rated
Terror ManRated ★ 2.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 주관식당Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Yurang MarketRated ★ 3.0
Society GameRated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 1.5