Movies
Ratings
110
The Face ReaderRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0