Series
Ratings
308
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Miss Night and DayRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5