Series
Ratings
35
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5