Series
Ratings
122
Crime SceneRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Sweet SpyRated ★ 3.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 3.0