Movies
Ratings
16
LeonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0