Series
Ratings
36
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0