Movies
Ratings
41
OldboyRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5