Titles you rated
Extremely Inappropriate!Rated ★ 2.0
Conversations with FriendsRated ★ 3.0- Starstruck Season 3Rated ★ 4.0
StarstruckRated ★ 3.0
StarstruckRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Great Season 3Rated ★ 3.0
The Great Season 2Rated ★ 3.0
The GreatRated ★ 3.0
The EnglishRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Raised by WolvesRated ★ 1.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 2.5
Derry GirlsRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5