Movies
Ratings
513
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 1.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
The FounderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0