Series
Ratings
230- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
YoungerRated ★ 2.5
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.5- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The ChairRated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 5.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 4.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 5.0