Movies
Ratings
180
Bullet TrainRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ElvisRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0