Series
Ratings
43- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Ex on the Beach Season 1Rated ★ 2.0
The Pursuit of LoveRated ★ 4.0- Hello Jadoo: Jadoo and FriendsRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 3.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 3.0
Wait My YouthRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5