Movies
Ratings
158
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Midsummer's EquationRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
PadakRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.0