Series
Ratings
56
The Great DoctorRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5