Movies
Ratings
1134
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
CaveatRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0