Series
Ratings
366
EuphoriaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Yellowjackets Season 1Rated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 5.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0