Series
Ratings
586- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.5
High Potential Season 2Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0