Movies
Ratings
19
TenetRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 0.5
No Longer HeroineRated ★ 0.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 0.5
MoonlightRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5