Movies
Ratings
111
Black MoneyRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The SpongeBob Movie: Search for SquarePantsRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 1.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.0- VirusRated ★ 1.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0