Titles you rated
Golden SixTONESRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Older SisterRated ★ 4.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5- Nijiiro KaruteRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0