Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5