Movies
Ratings
24- WishRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0