Movies
Ratings
208
BeetlejuiceRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.5
Burn the Stage: The MovieRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0