Series
Ratings
11
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5