Series
Ratings
35
Secret GardenRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- 5minstealer: Dad! Where Are We Going?Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
LookoutRated ★ 3.0
Amazing SaturdayRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0