Series
Ratings
82
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0