Series
Ratings
76- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
DekalogRated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0