Series
Ratings
45
Less than EvilRated ★ 3.0
Heart SurgeonsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
No Ordinary FamilyRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hidden IdentityRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 3.5