Movies
Ratings
21
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 1.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0