Movies
Ratings
268
The ReaderRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
RadiusRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0- Grandmother’s CakeRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0- Green LightRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0