Series
Ratings
38
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- Major Season 6Rated ★ 3.5
- Major Season 5Rated ★ 3.5
- Major Season 4Rated ★ 3.5
Major Season 3Rated ★ 4.0
Major Season 2Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0