Series
Ratings
336
Modern FamilyRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Shichinin no HishoRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
Trigun StampedeRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5