Series
Ratings
198- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
LazarusRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.0