Movies
Ratings
28
SunnyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0