Movies
Ratings
264
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 1.0
The HuntRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0