Series
Ratings
71
86Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 1.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5