Movies
Ratings
324- Whispering WaterRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
QueerRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0