Movies
Ratings
369
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
The CourierRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
ElioRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0