Series
Ratings
47
Grace and FrankieRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
GleeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0