Series
Ratings
164
GiantRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5